Zaproszenie na debatę społeczną. - Wiadomości - KPP w Sępólnie Krajeńskim

Wiadomości

Zaproszenie na debatę społeczną.

Data publikacji 06.06.2018

Komenda Powiatowa Policji w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na inauguracyjną debatę społeczną pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” – „ BEZPIECZEŃSTWO TO NASZA WSPÓLNA SPRAWA”, kierowaną do mieszkańców Miasta i Gminy Kamień Krajeński, która odbędzie się 14 czerwca 2018 roku w Miejsko-Gminny Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim.

Komenda Powiatowa Policji w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na inauguracyjną debatę społeczną pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” – „ BEZPIECZEŃSTWO TO NASZA WSPÓLNA SPRAWA” . Głównym tematem spotkania będzie omówienie sposobu działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji „Moja Komenda”, jako narzędzi, dzięki którym możliwa jest bezpośrednia współpraca z organami ścigania oraz własny wpływ na bezpieczeństwo ogólne.  Podczas debaty  przybliżymy Państwu wizerunki Waszych dzielnicowych i przedstawimy ich działania  priorytetowe z zakresu profilaktyki społecznej.

 

Kolejny temat spotkania będzie dotyczył bezpieczeństwa mieszkańców i zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać w dzisiejszych czasach. Sępoleńscy policjanci omówią problematykę i charakterystykę przestępstwa oszustwa, metodą  „na policjanta”,„ na inkasenta’. Na koniec spotkania uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiania z ekspertami na nurtujące ich problemy oraz uzyskać porady. Na spotkanie, które odbędzie się w dniu 14 czerwca 2014 roku, o godz. 17:00, w Miejsko-Gminny Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim, organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.

Autor: asp. szt. Igor Kurczych
Publikacja: asp. szt. Igor Kurczych