Nietypowa kolizja w Niechorzu - Wiadomości - KPP w Sępólnie Krajeńskim

Wiadomości

Nietypowa kolizja w Niechorzu

Data publikacji 03.07.2018

Wczoraj (2 lipca br.),około godz. 20.00 w Niechorzu, na drodze krajowej DK 25, w powiecie sępoleńskim, policjanci z sępoleńskiej „drogówki” zostali wezwani do nietypowego zdarzenia drogowego. Była to kolizja samochodu z ptakiem.

Wczoraj (2 lipca br.),około godz. 20.00 dyżurny sępoleńskiej komendy otrzymał informację o nietypowym zdarzeniu drogowy zaistniałym w Niechorzu, na drodze krajowej DK 25, w powiecie sępoleńskim. Była to kolizja z ptakiem. Na miejsce zdarzenia skierowano policjantów z sępoleńskiej „drogówki”. Mundurowi ustalili, że pod samochód osobowy, kierowany przez 36 letniego mieszkańca Bydgoszczy wleciał bocian. W wyniku czego, w aucie zostało uszkodzone lusterko. Dobrze, że nikomu nic się nie stało, z uwagi na to, że mężczyzna w pojeździe przewoził swoją żonę i dwójkę malutkich dzieci.

Natomiast bocian po zderzeniu wpadł do przydrożnego rowu i nie mógł odlecieć. Przypuszczając, że ma złamane skrzydła, na miejsce wezwano przedstawiciela jednej z sępoleńskich instytucji, która mogłaby zaopiekować się ptakiem. Jednak bocian widocznie nie potrzebował pomocy, gdyż po kilkudziesięciu minutach wzbił się do lotu.  

Autor: asp. szt. Igor Kurczych
Publikacja: asp. szt. Igor Kurczych